Dysk internetowy - nowa usługa

Oferujemy Państwu nową usługę - DYSK INTERNETOWY.

Dzięki współpracy z jedną z największych firm informatycznych w Polsce (grupa kapitałowa Comarch SA) , posiadającej nowoczesne Data Center, możliwe jest zaoferowanie Państwu usługi na najwyższym światowym poziomie. Bezpieczeństwo i poufność danych jest dla nas najwyższym priorytetem.

Dostęp do Państwa danych będzie możliwy zarówno poprzez aplikację (posiadającą m.in. funkcje do automatycznego backupu), jak i przez dowolną przeglądarkę www. Rozwiązanie takie, umożliwi dostęp do plików w dowolnym miejscu (w firmie, w domu czy u klienta), a także łatwą wymianę informacji w firmie, bez konieczności przesyłania ich emailem.

Usługa, z kontem o pojemności 1GB - jest dostępna bezpłatnie. Do zastosowań biznesowych, taka ilość miejsca na dane nie jest wystarczająca. Dlatego też, dostępne są konta o pojemności: 10GB, 30GB, 50GB, a nawet 100GB! Szegółowe informcje, także odnośnie cen, są dostępne na stronie ibard24.pl. Jeżeli usługa spełni Państwa oczekiwania - prosimy o kontakt. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem.

Jeżeli macie Państwo pytania, chcecie kupić dostęp do dysku internetowego - prosimy o kontakt: idysk@360it.pl

nasi partnerzy: